Orosz szakmai tanfolyam

SIKERES SZAKMAI NYELVVIZSGA 10 HÉT ALATT!

Az orosz szakmai nyelvvizsgafelkészitő nyelvtanfolyamot azoknak ajánljuk, akik Corvinus, BGE szakmai nyelvvizsgához készülnek és bizonytalannak érzik nyelvtani ismereteiket és szakmai nyelvvizsga letétele előtt állnak.

A szakmai nyelvvizsgák a szakmai nyelvtudást értékelik. Ezt várják el a Bsc és Msc felvételiken a pluszpontokért, és a legtöbb egyetem és főiskola ezt követeli meg az államvizsgához is.

A0 - C2 SZINTEK? 2020-as orosz szakmai nyelvvizsga naptár
Tanfolyam óraszáma: 60 óra és 10 hétig tart

Nyelvvizsga szintje:

• Alapfokú (B1);

• Középfokú (B2);

• Felsőfokú (C1)

Tankönyv: ingyen

Ekonomika.ru Patkós Éva,
Petuhova Tatjana Tematikus vizsgafelkészítő- és gyakorlókönyv

Hétfő - szerda 18.00 - 21.00

Tandíj: 59 990 Ft-től
Ingyenes: Eredeti tankönyv + 25 órás szóbeli tréning + órák videója

Végezz nyelvszintfelmérést.
Küld jelentkezési lapot Vedd át a tankönyvet az irodánkban
Válassz megfelelő kezdési dátumú csoportot Fizesd be az előleget (10 000 Ft) vagy tanfolyam teljes díját. Máris a diákunk vagy és megkezdheted a tanulást!

OROSZ SZAKMAI  NYELVVIZSGA FELKÉSZÍTŐ TANFOLYAM KEZDÉSI DÁTUMOK

Alapfokú szakmai nyelvvizsga B1 ▲▼ Középfokú szakmai nyelvvizsga B2 ▲▼ Felsőfokú szakmai  nyelvvizsga C1 ▲▼

Ahhoz, hogy a hallgatóink a legjobb végeredményt érnek el, a Gutenberg Intézet tanfolyamszervező csapata gondoskodik arról, hogy egy csoportba azonos nyelvszintű diákok kerüljenek.

Kérjük, beiratkozás előtt végezz el az alábbi szintfelmérő tesztet és tüntesd fel elért pontszámot a jelentkezési lapon!

OROSZ SZINTFELMÉRŐ

OROSZ SZAKMAI TANFOLYAM TEMATIKA

EZEKET A TANKÖNYVEKET INGYENESEN ADJUK

Betekinthető oldalak

Ha 60 órás orosz szakmai nyelvvizsgafelkészítő tanfolyamot választottál, heti kétszer el kell jönnöd nyelviskolánkba. Az órák 18.00 órakor kezdődnek és 21.00-ig tartanak.

Orosz szakmai nyelvvizsgafelkészítő tanfolyamainkon az "Ekonomika.ru" orosz tankönyvet használjuk, amely az egész Magyarországon közismert és a Corvinus ée BGE szakmai tanfolyamain is ezekből tanulnak a diákok.

A kurzus a legfontosabb szakmai orosz nyelvtani tudnivalókat tekinti át és azokat rendszerben láttatva ismétli át a hallgatókkal. Az orosz szakmai vizsgafelkészitő tanfolyam során nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy a hallgatók aktívan használják ezeket a nyelvtani elemeket és hogy használatuk rutinná váljon.

EZEKBEN A TERMEKBEN TANULHATSZ

Minden termünk szabályozható hűtő-fűtőrendszerrel és állítható rolóval felszerelt. Így télen és nyáron is kényelmes körülmények között tanulhatsz nálunk.

A Gutenberg Intézet Budapest belvárosának frekventált részén, a Blaha Lujza téren található. Könnyen megtalász minket, akár autóval, akár tömegközlekedési eszközzel közlekedsz!

5 7E 133 8E 110 7 178 108E
4 6 28 28A 62 37 37A M2